Pożyczki dla zadłużonych – gdzie szukać jej w Krakowie?

pożyczki dla zadłużonych w krakowie

Osoby zadłużone nie muszą obawiać się, że na rynku finansowym nie ma dla nich ofert lub są, jednak udzielane na bardzo niekorzystnych warunkach. Choć odmowa banków może być frustrująca, warto zainteresować się pożyczkami udzielanymi przez instytucje pozabankowe. Regulacje prawne wprowadzone w 2016 roku i kilkukrotnie nowelizowane sprawiają, że oferty firm pożyczkowych są bezpieczne.

Pożyczki dla zadłużonych w Krakowie – korzyści z odwiedzenia placówki

  • Znalezienie rozwiązania dla trudnej sytuacji – doradca finansowy posiada szeroką wiedzę na temat produktów finansowych, a także rozwiązań dla skomplikowanych sytuacji klientów. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pożyczki dla zadłużonych w Krakowie, mimo negatywnej historii kredytowej. Warto jednak mieć choć minimalną wiedzę na temat produktów finansowych. W przypadku doradców znajdują się również tacy, którym zależy wyłącznie na sprzedaniu oferty, bez względu na to, czy poprawi ona sytuację finansową klienta, czy też nie.

  • Kolejną korzyścią jest brak konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego – jeśli na rachunku bankowym nie posiada się żadnych środków, warto wybrać się do placówki stacjonarnej.

Pożyczki online – plusy i minusy

  • Pożyczka bez wychodzenia z domu – pozwala bez stresu i pośpiechu zapoznać się z ofertami nie jednej, a wielu firm pożyczkowych i wybrać taką, która będzie korzystna. To ogromna dogodność, ponieważ wiele firm pożyczkowych z atrakcyjnymi produktami nie posiada punktu stacjonarnego lub tylko w niewielu miastach w Polsce.

  • Wszystko można załatwić od ręki – nie tylko wybranie oferty i złożenie wniosku, ale również decyzja i przelanie pieniędzy na konto następują bardzo szybko. Najczęściej to zaledwie kilkadziesiąt minut lub maksymalnie kilka godzin, jeśli formularz został wysłany w dzień roboczy.

  • Czas na zapoznanie się z warunkami umowy – według raportu Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy aż 17 proc. klientów czyta umowy pobieżnie.1 Wynika to poniekąd z uczucia presji doradcy finansowego siedzącego po drugiej stronie biurka. Pożyczka online pozwala bez stresu zapoznać się z każdym punktem umowy.

  • Brak wiedzy w temacie produktów finansowych może skutkować wybraniem oferty niekorzystnej lub niedopasowanej do indywidualnej sytuacji. Wiele osób kusi niskie oprocentowanie, ale nie zwraca uwagi na RRSO.

Author: admin