Pożyczka dla zadłużonych SalvusMoney – dlaczego warto skorzystać?

korzyści z kredytu z poręczycielem

Osoby zadłużone nie mają wiele możliwości zaciągnięcia kredytu lub pożyczki. Widnienie na liście BIK’u i BIG’u sprawia, że banki się odwracają, a większość firm pożyczkowych niechętnie rozpatruje wnioski, mimo tego że pożyczone pieniądze przeznaczone byłyby na spłatę zaległości i wyjście z zadłużeń. Na rynku funkcjonują jednak instytucje, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek osobom zadłużonym i z trudną sytuacją finansową.

Łatwo i wygodnie – czyli pożyczka online

kredyty dla zadłużonych z komornikiemPożyczka dla zadłużonych kojarzy się z trudnym procesem, którego przejście trwa niewyobrażalnie długo. Okazuje się jednak, że po trafieniu na odpowiednią firmę pożyczkową otrzymanie środków na spłatę zadłużeń nie jest ani trudne, ani nie zajmuje kilku czy kilkunastu dni. Dodatkowo cały proces, począwszy od złożenia wniosku aż do otrzymania pieniędzy na konto może odbyć się wyłącznie przez internet.

Od czego zacząć?

      • Krok pierwszy – złożenie wniosku na stronie SalvusMoney. Podstawowe dane pozwolą zweryfikować tożsamość.

      • Krok drugi – znajdź gwaranta. Warto poprosić kogoś z rodziny o pomoc. Choć poręczenie bywa ryzykowne, zazwyczaj najbliżsi wyrażają zgodę na to, by zostać żyrantem.

      • Krok trzeci – telefon konsultanta. Firma pożyczkowa skontaktuje się zarówno z pożyczkobiorcą, jak i poręczyciele w celu ustalenia szczegółów wypłaty gotówki. Najczęściej pieniądze wypłacane są na rachunek bankowy gwaranta.

Pożyczka dla zadłużonych od SalvusMoney – kompetentne doradztwo

Kolejne zobowiązanie to dodatkowe ryzyko. Obecnie ilość zadłużonych osób w Polsce przekroczyła 2,5 mln1 i z roku na rok rośnie. Pożyczka może być więc ratunkiem od opresji i szansą na wyjście ze spirali długów, ale też pogłębieniem problemów. SalvusMoney.pl-porzyczki z poręczycielem do 25 tysięcy złotych oferuje nie tylko pożyczki dla zadłużonych, ale również doradztwo na czacie, dzięki któremu można uzyskać szereg informacji dotyczących samej oferty, ale również porad związanych z wysokością pożyczki, wysokością rat oraz dostosowaniem ich do możliwości finansowych.

1https://media.bik.pl/publikacje/att/1389910

Author: admin